Abcpneu.sk - pneumatiky eshop za internetové ceny

Email
Matador_145_70_R_4ba261e60c547.jpgMatador_145_70_R_4ba261e60c547.jpg

Matador 145/70 R13 71 T MP16

Objednávací kód:15808060000
• pohodlná a tichá,
• vysoká na priľnavosť na suchom, vlhkom a klzkom povrchu,
• optimálna presnosť riadenia.
Hodnotené: 5/5
Cena
28,80 €
dostupne.gif

Popis pre Matador 145/70 R13 71 T MP16

Nový, letný plášť rozširujúci ponuku plášťov pre automobily nižšej a strednej triedy s asymetrickým dezénom nadčasového designu, zachytávajúcim posledné trendy a poznatky vo vývoji plášťov.

V porovnaní s predchádzajúcim plášťom MP15 sú výrazne posunuté hranice vlastností v oblasti bezpečnosti a komfortu. Znížením hladiny hluku je pozitívne ovplyvnený komfort, tvarom, zmesou a konfiguráciou dosiahnutá vyššia životnosť.

Dezén je rozdelený z dôvodu rozdielnych vlastností na vonkajšiu a vnútornú časť. Úlohou vonkajšej časti je maximálny prenos síl počas akcelerácie, decelerácie i zmenách smeru jazdy. Z toho dôvodu je vonkajšia časť zložená z masívnejších dezénových blokov s vyšším podielom materiálu v ploche stopy plášťa. Vnútorná časť je zložená z blokov menších šírok s väčšími drážkami, zabezpečujúcich odvod vody zo stredovej zóny, čím sa zlepšuje kontakt s vozovkou na mokrých povrchoch a tým umožňuje bezpečný prenos hnacích i brzdných síl.

V plášti je použitá nová technológia - VOC FREE - prípravy ekologickej silikovej behúňovej zmesi s veľmi nízkym valivým odporom a vysokou adhéziou k suchej a mokrej vozovke. V zmesi je aplikovaný aktivátor silanizácie novej generácie, ktorý zabezpečuje zníženie emisií VOC  (prchavé organické zložky napr. alkoholy) v zmysle noriem EÚ, ekologické zmäkčovadlo typu RAE,  a taktiež je použitá nová vysokoúčinná spracovateľská prísada, ktorá v kombinácií s  aktivátorom silanizácie značne znižuje valivý odpor plášťov.

Hlučnosť je znížená použitím rozdielneho uloženia dezénových vložiek vonkajšej a vnútornej časti a tvarom dezénových blokov navrhnutých s ohľadom na komfort a tuhosť plášťa.

Dizajn bočnice tvorený plastickým spôsobom v kombinácii jemných tvarov dávajúcich možnosť vyniknúť charakteristickým znakom a skupine informačných prvkov ponúkajúcich zákazníkovi informácie o priebehu životnosti a pozícii plášťa na vozidle. V dezéne umiestnený indikátor informuje o zostatkovom stave hĺbky dezénu.

T Index rýchlosti
Parametre pneumatiky
Osobné Kategória pneumatiky
R Konštrukcia pneumatiky
13 Priemer pneumatiky
70 Profil pneumatiky
Matador Výrobca
Výkon
E Palivová úspornosť
C Trakcia na mokro
70db Hlučnosť

Recenzie

nedeľa, 08. január 2017
Удивительно, но в любом конфликте Хулигана со Славным Парнем Хулиган проигрывает. Мы подготовили список сайтов, которые предоставляют сервисы публикации статей по различным тематикам. Не то, сколько у вас конкурентов или какова длительность турнира, а именно настрой, помогающий вам сосредоточиться на конечной цели - уйти с выигрышем! Чем же отличается получение образования в Англии от получения образования в России? Я был удивлён огромной заинтересованности музыкантов, когда я раскрывал им суть своей методики, реакция и возникающие вопросы на открытых уроках были очень схожи. В медицине эта процедура также называется краниотомия. Причина туннельного синдрома Причиной возникновения боли при туннельном синдроме является защемление нерва в запястном канале. В базовой комплектации на самосвал 6х4 ставится двигатель на 290л. Желаете избавится от сердитых хлопот, разводов обращайтесь в специализированные конторы по поиску долгосрочного жилья. В общем, мягкая мебель незаменима и важна. Для Мухосранска олигарх- это владелец привокзального ларька. Они пользуются спросом, девушки
WilliamErymn

Pomoc podpora

Kontakt

Ing. Milan Žitňanský
Mila Urbana 18
957 01 Bánovce nad Bebravou
TEL: 0905 388 825

Doprava a platby

Doprava a platbyNajrýchlejší spôsob dopravy - od 2 do 4 dní u Vás. Od 5€ za 1ks. Viac...

Novinky na email