Abcpneu.sk - pneumatiky eshop za internetové ceny

Email
Matador_165_65_R_4ba264d448d11.jpgMatador_165_65_R_4ba264d448d11.jpg

Matador 165/65 R13 77 T MP16

Objednávací kód:15801140000
• pohodlná a tichá,
• vysoká na priľnavosť na suchom, vlhkom a klzkom povrchu,
• optimálna presnosť riadenia.
Hodnotené: 5/5
Cena
34,80 €
dostupne.gif

Popis pre Matador 165/65 R13 77 T MP16

Nový, letný plášť rozširujúci ponuku plášťov pre automobily nižšej a strednej triedy s asymetrickým dezénom nadčasového designu, zachytávajúcim posledné trendy a poznatky vo vývoji plášťov.

V porovnaní s predchádzajúcim plášťom MP15 sú výrazne posunuté hranice vlastností v oblasti bezpečnosti a komfortu. Znížením hladiny hluku je pozitívne ovplyvnený komfort, tvarom, zmesou a konfiguráciou dosiahnutá vyššia životnosť.

Dezén je rozdelený z dôvodu rozdielnych vlastností na vonkajšiu a vnútornú časť. Úlohou vonkajšej časti je maximálny prenos síl počas akcelerácie, decelerácie i zmenách smeru jazdy. Z toho dôvodu je vonkajšia časť zložená z masívnejších dezénových blokov s vyšším podielom materiálu v ploche stopy plášťa. Vnútorná časť je zložená z blokov menších šírok s väčšími drážkami, zabezpečujúcich odvod vody zo stredovej zóny, čím sa zlepšuje kontakt s vozovkou na mokrých povrchoch a tým umožňuje bezpečný prenos hnacích i brzdných síl.

V plášti je použitá nová technológia - VOC FREE - prípravy ekologickej silikovej behúňovej zmesi s veľmi nízkym valivým odporom a vysokou adhéziou k suchej a mokrej vozovke. V zmesi je aplikovaný aktivátor silanizácie novej generácie, ktorý zabezpečuje zníženie emisií VOC  (prchavé organické zložky napr. alkoholy) v zmysle noriem EÚ, ekologické zmäkčovadlo typu RAE,  a taktiež je použitá nová vysokoúčinná spracovateľská prísada, ktorá v kombinácií s  aktivátorom silanizácie značne znižuje valivý odpor plášťov.

Hlučnosť je znížená použitím rozdielneho uloženia dezénových vložiek vonkajšej a vnútornej časti a tvarom dezénových blokov navrhnutých s ohľadom na komfort a tuhosť plášťa.

Dizajn bočnice tvorený plastickým spôsobom v kombinácii jemných tvarov dávajúcich možnosť vyniknúť charakteristickým znakom a skupine informačných prvkov ponúkajúcich zákazníkovi informácie o priebehu životnosti a pozícii plášťa na vozidle. V dezéne umiestnený indikátor informuje o zostatkovom stave hĺbky dezénu.

Parametre pneumatiky
60 Profil pneumatiky
R Konštrukcia pneumatiky
13 Priemer pneumatiky
T Index rýchlosti
Matador Výrobca
Osobné Kategória pneumatiky

Recenzie

nedeľa, 08. január 2017
Неплохим действием обладает и отварная свекла. Связисты откачивают затопленные телефонные колодцы. Кто бы и что бы ни говорил, однако впечатление о компании во многом складывается от внешнего вида помещения, в которое входит клиент. Читайте также в нашем каталоге: Плюсы и минусы виртуального общения Статья посвящена проблеме виртуального общения, ставшей столь актуальной в последние годы. Дренаж и мероприятия по организации водоотвода необходимо проводить ещё на начальном этапе благоустройства территории. Об этом говорит тот факт, что практически каждый православный по своему рождению житель нашей страны знает и отмечает праздник Пасхи, Рождества Христова (7 января), который, кстати, имеет еще и статус государственного праздника. Это сильно повлияло на мой характер и общение со сверстниками. Слагались об этом легенды и сказки, все, наверное, помнят сказки о волшебных зеркалах, о тарелочках с яблочками и тому подобное. А при разводе с арабом у вас обязательно возникнут проблемы с разделом детей. В наше время, к сожалению, редко встретишь человека с хорошими зубами. Кроме того,
WilliamErymn

Pomoc podpora

Kontakt

Ing. Milan Žitňanský
Mila Urbana 18
957 01 Bánovce nad Bebravou
TEL: 0905 388 825

Doprava a platby

Doprava a platbyNajrýchlejší spôsob dopravy - od 2 do 4 dní u Vás. Od 5€ za 1ks. Viac...

Novinky na email